Join Hands With No.1 CBSE School Chain- Mount Litera Zee School CLICK HERE

Zee Learn at India Education Summit, New Delhi


داستانهای محارم

آیا به دنبال داستان های محارم هستید؟ من مطمئن هستم که شما همه آنها را قبلاً شنیده اید. والدینی که با فرزند خود روابط جنسی دارند یا شاید یک دختر یا پسری که دارای روابط جنسی با یکی از بستگان بزرگتر است ، قطعاً موضوعی نیست که برای شما تازه باشد ، بنابراین باید چه کاری انجام دهید؟


داستان های محارم و اعمال جنسی بین والدین و فرزندان هرگز برای شما تازگی نخواهد داشت. در حقیقت ، بیشتر ما در یک زمان یا زمان دیگری از محارم شنیده ایم ، خواه در حلقه خانواده باشد یا در ملاء عام. داستان های محارم چیزی نیست جز نشان دادن اینکه والدین واقعی چه کسی است و مرتکب چنین جنایاتی می شود.

شما ممکن است فکر کنید که محارم بین والدین و فرزندان فقط در مناطق روستایی ممکن است اتفاق بیفتد ، جایی که کسی در اطراف وجود ندارد که شاهد اعمال باشد. درست نیست؛ داستان های محارم را می توان در سراسر کشور و جهان یافت.

ممکن است فکر کنید که یافتن داستان های محارم در رسانه ها نادر است ، اما این طور نیست. در همه جا افرادی هستند که از شنیدن این نوع داستانها لذت می برند.

حتی ممکن است برخی از خواندن مطالب مربوط به محارم لذت ببرند ، بنابراین ممکن است تعجب کنند که می دانند که بسیاری از کتاب ها و مجلات اختصاص داده شده به موضوع هستند. اگر از این نوع داستانها لذت می برید ، احتمالاً از خواندن درباره آنها نیز لذت می برید.

داستان های محارم نه تنها برای خوانندگان بلکه برای نویسندگان جذاب است. اگر از شخصی که نویسنده است مطلع هستید ، ممکن است بخواهید آخرین کتاب آنها را بررسی کنید.

آنها به احتمال زیاد داستانهای محارم را برای شما به ارمغان می آورند ، زیرا این همان چیزی است که مردم دوست دارند درباره آن بخوانند. مردم دوست دارند درباره روشهای متفاوتی که مردم در تعامل و دوست داشتن دارند ، بخوانند در مورد اعمال مختلف جنسی که در طول این داستانها می شنوند ، بخوانند.

داستان های محارم نه تنها ممکن است جنایاتی را که شامل می شود ، بلکه فرایند انجام این اقدامات جنسی را شامل می شود. به عنوان مثال ، اگر یک مادر و پدر با یکدیگر رابطه جنسی برقرار می کنند ، ممکن است از وسایل متنوعی برای لذت بردن یکدیگر استفاده کنند.

آنها ممکن است با رابطه جنسی دهانی شروع شوند ، سپس به موارد دیگری ادامه دهید. آنها ممکن است از اسباب بازی ها و سایر روش های عشق ورزی برای هدایت یکدیگر وحشی استفاده کنند.

داستان های محارم ممکن است شامل مواردی باشد که حتی به آنها فکر نکرده اید. این موارد شامل مواردی از قبیل بارداری از طریق محارم ، شیوه هایی است که برای محاربه کردن فرد از خشونت استفاده می شود ، و روش هایی که برای محاربه از آن استفاده می شود ، برای جلوگیری از تجربه کودکان از هرگونه احساس درد یا غم است.

بنابراین بسیاری از داستان های مختلف وجود دارد ، و خواندن در مورد این یک روش عالی برای شروع است. حتماً از همه آنها کپی بگیرید ، تا در اوقات فراغت بتوانید آنها را چک کنید.


.